Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz
Czego szukasz? Gdzie?
np. firma transportowa np. lubelskie Zamość Królewska
Ewa-Brzezińska.pl
kontakt
o nas
Oferta

Ewa-Brzezińska.pl

Nazywam się Ewa Brzezińska.

Jestem założycielką i właścicielką Biura Nieruchomości „EWA-BRZEZIŃSKA.PL”.

Jestem młodą, uśmiechniętą, ambitną i pełną optymizmu, otwartą na ludzi i życie osobą. Swoją działalność związaną z obrotem nieruchomościami rozpoczęłam w 2004 roku. Najpierw podjęłam pracę w jednym z bardziej liczących się biur na rynku nieruchomości warszawskich. Tam przeszłam szkolenie w ramach Systemu Zarządzania Jakością w nieruchomościach – ISO 9001.

Studiowałam Administrację i Integrację Europejską, a zdobytą wiedzę, umiejętności i doświadczenie staram się wykorzystywać w pracy zawodowej. Wykonuję wszelkie czynności zmierzające do przeniesienia praw do nieruchomości oraz najmu, zarówno mieszkań, domów jak i działek na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego i nie tylko. Nie znam spraw nie do załatwienia.

Jestem otwarta na współpracę z wszystkimi pośrednikami na zasadach określonych przez system MLS NIERUCHOMOŚCI, w który wierzę i w którym upatruję przyszłość swojej firmy. Z Klientami współpracuję jedynie na podstawie umów na wyłączność. Umiejętność tę czerpię z ustawicznych szkoleń organizowanych w ramach Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

W 2005 r. ukończyłam kurs pośrednika w obrocie nieruchomościami, następnie w ramach WSPON odbyłam praktykę zawodową. Uwieńczeniem tych działań był zdany za pierwszym podejściem we wrześniu 2006 r. egzamin państwowy. Efektem podjętego wysiłku jest uzyskana przeze mnie licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami numer 5958 nadana przez Ministra Budownictwa. Tym samym moje nazwisko znalazło się wśród elitarnej grupy zawodowej zamieszczonej w Rejestrze pośredników, publikowanym na internetowej stronie Ministerstwa Budownictwa.

W grudniu 2006 roku, przy wsparciu i przy udziale Krzysztofa Pindary, handlowca z kilkunastoletnim doświadczeniem, zarazem asystentem pośrednika postanowiłam rozpocząć działalność gospodarczą w ramach własnego biura nieruchomości. Była to niezwykle trudna i ryzykowna decyzja. Mimo, iż pracowaliśmy sami, odnosiliśmy sukcesy, którymi mogłaby poszczycić się niejedna firma. Po 6 miesiącach dołączył do naszej firmy kolejny kolega z branży – Józef Bieńkowski, pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja zawodowa numer 6843. W takim gronie praca stała się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Na Walnym Zgromadzeniu WSPON, w 2007 roku, zostałam wybrana i weszłam w skład Komisji MLS. Jest to funkcja społeczna, którą traktuję jako wyróżnienie za dotychczasowy wysiłek wszystkich pracowników mojej firmy zmierzający do ugruntowania na rynku nieruchomości pozycji umowy na wyłączność, jako najkorzystniejsze formy współpracy ze Sprzedającymi. W pracach tej Komisji uczestniczę do dnia dzisiejszego.

W listopadzie 2007 r. do pracy z nami dołączyła Aleksandra Jaroszewską, którą skierowałam na kurs asystenta pośrednika. Zdała egzamin i otrzymała świadectwo ABC pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Podstawy te zachęciły koleżankę do podjęcia kolejnego wyzwania, myśli bowiem o zdobyciu uprawnień pośrednika.

W miesięczniku Forum Rynku Nieruchomości w miesiącach listopadzie i grudniu 2007 r. moja firma „EWA-BRZEZIŃSKA.PL” zajęła dwukrotnie 19 miejsce w rankingu wszystkich firm (ponad 300) zrzeszonych w MLS NIERUCHOMOŚCI. Jest to ranking wewnętrzny tylko dla biur współpracujących. Z uwagi na fakt, iż w mojej firmie pracują jedynie cztery osoby poczytuję to za ogromny sukces, który dla nas wszystkich był bardzo miłą niespodzianką. Jest to efekt wytrwałości i ciężkiej pracy. Z nadzieją spoglądam w przyszłość i liczę, że w kolejnym roku sięgniemy wyżej.

Cały czas pracując zgodnie z ideą umów pośrednictwa z klauzulą na wyłączność doczekaliśmy się zasłużonego docenienia naszej pracy.19 października 2012 roku Ewa Brzezińska dostała ze WSPON podziękowania za aktywną i bezinteresowną pracę, oraz zaangażowania włożone w rozwój i efektywne działanie systemu MLS WSPON. jeszcze nie skończyliśmy się cieszyć z szacunku do nas, a już na XI Konferencji WSPON - 7 grudnia 2012 roku- Ewa Brzezińska otrzymała wyróżnienie za swoja pracę

Dalej dołączali do naszego grona: Pośrednik Wojciech Harasim, Pośrednik  Zbigniew Chłodecki, Pośrednik Iza Buczek, Pośrednik Małgorzata Surdy, Pośrednik Aleksandra Furga, Pośrednik Aga Bieniewicz, Pośrednik Karolina Tłokińska, Pośrednik Krzysztof Łączny. Teraz czekamy na Ciebie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współpracy w ramach mojej firmy.

Tutaj każdy pracuje na swój sukces, a firma pełni służebną rolę w stosunku do każdego z nas. To firma nam służy, a nie my firmie. Zapraszam także do odbycia, w moim biurze nieruchomości, staży zawodowych dla absolwentów studiów podyplomowych w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dlatego chcąc pracować z nami nie musisz mieć licencji Posrednika w obrocie nieruchomościami.

W naszej pracy koncentrujemy się na pośrednictwie w sprzedaży praw do lokali i działek. Jeśli chciałbyś tę działalność rozszerzyć to zapraszam do współpracy. Pomogę, podpowiem, przekażę doświadczenia, zarówno swoje, jak i pozostałych pracowników firmy.

            Zachęcam do rozmowy, wymiany poglądów, wyrażania opinii, zadawania pytań bezpośrednio lub na comiesięcznych spotkaniach organizowanych przez WSPON.powrót do katalogu firm
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.0290s 6.86MB