Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz
Czego szukasz? Gdzie?
np. firma transportowa np. lubelskie Zamość Królewska
NEODOM Agencja Nieruchomości
kontakt
o nas
Oferta

NEODOM Agencja Nieruchomości

NEODOM jest spółką z o.o. specjalizującą się w profesjonalnym doradztwie i pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.

Celem NEODOM jest bycie cenioną i polecaną przez Klientów grupą agencji nieruchomości, dzięki skutecznemu zaspokajaniu ich potrzeb mieszkaniowych oraz inwestycyjnych. Wyznaczamy nowe standardy, dlatego jako nieliczni w branży posiadamy Dział Marketingu i PR.

Stale też gościmy jako wystawca na targach nieruchomości. Przygotowujemy analizy i raporty dotyczące rynku nieruchomości w Polsce. Wspieramy pozarządowe organizacje pożytku publicznego oraz sport amatorski.
Naszą misją jest zmiana wizerunku pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Obecnie posiadamy swoje oddziały w Krakowie, Wrocławiu, Kielcach i Warszawie NOWE BIURO PARTNERSKIE W ŻARACH (woj. lubuskie).

Wyróżnia nas:
•    SKUTECZNOŚĆ – zadowolenie Klientów to nasz priorytet.
•    DOŚWIADCZENIE – zdobyte na rynku krajowym i zagranicznym pozwala nam znajdować dla Klientów najlepsze oferty.
•    PROFESJONALIZM – poprzez system szkoleń stale podnosimy swoją wiedzę i umiejętności.
•    NOWOCZESNOŚĆ – najnowsze oprogramowanie informatyczne (CRM, CMS) pozwala nam na efektywne organizowanie pracy.
•    ELASTYCZNOŚĆ – siła naszego sukcesu tkwi w indywidualnym podejściu do każdego Klienta oraz umiejętności osiągania kompromisu.
•    ZAANGAŻOWANIE  - dla naszych Klientów jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu.

Nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne.

Nasza strona internetowa jest na bieżąco aktualizowana, codziennie pozyskujemy nowe oferty domów, mieszkań, działek i lokali. Szczegółowe opisy, plany, zdjęcia nieruchomości pozwalają naszym klientom zaoszczędzić czas i wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.
Zapewniamy pomoc i opiekę od początku do końca transakcji. Oferujemy pełną obsługą prawna, notarialną oraz pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

NEODOM to nowa jakość w obrocie nieruchomościami.
Oferujemy profesjonalną i staranną obsługę doradczą. 

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku krajowym i zagranicznym, pozwoliło nam wypracować nowatorską metodę pracy opartą na praktycznych rozwiązaniach stosowanych przez agentów nieruchomości. Wiedza i praktyka pozwalają nam zaoferować pełen asortyment usług w zakresie pośrednictwa i doradztwa.

Korzystamy z długoletniego doświadczenia zdobytego na rynku krajowym i zagranicznym.
Zapewniamy Naszym Klientom pomoc i opiekę od początku do końca transakcji. 

Zespół NEODOM tworzą dynamiczni młodzi ludzie. Nasza wizytówką jest operatywność, elastyczność, umiejętność osiągania kompromisu oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Ciągły rozwój jest głównym celem firmy NEODOM. Prowadzimy wewnętrzne szkolenia dla naszych agentów z zakresu handlu nieruchomościami, dzięki którym pracownicy firmy NEODOM stale podnoszą swoje kwalifikacje i doskonalą swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu w sprzedaży nieruchomości. Kariera w handlu nieruchomościami wymaga jednak ciężkiej pracy, często w nadgodzinach, oraz umiejętności radzenia sobie z wieloma trudnymi sprawami, trzeba do tego wielkiej odwagi, determinacji, umiejętności radzenia sobie ze stresem. Praca w handlu nieruchomościami, to praca wśród ludzi i dla ludzi, dlatego jesteśmy do dyspozycji Naszych Klientów przez 7 dni w tygodniu. Możliwość otwarcia nowych oddziałów NEODOM mają jedynie profesjonaliści kształceni i uformowani w firmie.

Z nami masz pewność wysokiej jakości oferowanych przez naszą firmę usług pośrednictwa.
Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów zagranicznych.

Znajomość rynku nieruchomości i wysoka jakość usług oferowanych przez firmęNEODOM, daję naszym klientom gwarancje dobrego wyboru i jest najlepszą wizytówką naszej firmy. Staramy się jak najlepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Jako profesjonaliści wiemy, że zaufanie klientów można zdobyć jedynie poprzez ofertę usług najwyższej jakości. Doświadczenie i wiarygodność jest najlepszą gwarancją jakości usług oferowanych przez firmę NEODOM. Najlepszą rekomendacją dla naszej firmy są zadowoleni klienci.

Pomagamy w wyborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego. 
Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę realizowanych transakcji.

Agencja Nieruchomości NEODOM ściśle współpracuje na terenie miasta Krakowa z firmą „LUKARNA” Zarządzanie i Administracja Nieruchomościami. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z Naszą aktualną ofertą nieruchomości.
Dysponujemy ofertami zarówno z  rynku wtórnego jak i pierwotnego.

Oferty z rynku pierwotnego zawsze są prowadzone w cenach dewelopera oraz bez prowizji od kupującego.powrót do katalogu firm
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.0222s 6.87MB