Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz
Czego szukasz? Gdzie?
np. firma transportowa np. lubelskie Zamość Królewska
CENTRUM OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI
kontakt
o nas
Oferta

CENTRUM OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI

 

 
CENTRUM OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI – Beata Uberna    
 licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami   
nr licencji zawodowej 2080
licencjonowany zarządca nieruchomości
nr licencji zawodowej 15858
 
Kim jesteśmy i co możemy zrobić dla Was oraz Waszej firmy?
 
Szanowni Państwo,
Pozwalamy sobie przedstawić Wam w skrócie wizerunek firmy CENTRUM OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI GOLENIÓW.
Firma CENTRUM OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI działa na rynkach nieruchomości od 2000 roku jako licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami i od 2009 r. jako licencjonowany zarządca nieruchomości.
 
Firma CENTRUM OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami od 13 lat. Jest to działalność rodzinna prowadzona przez Beatę i Tomasza małżonków Uberna, którzy rodzinnie już od wielu lat, związani byli z branżą nieruchomości (Stanisława Uberna - wieloletni referent wydziału gospodarki nieruchomościami UMiG Goleniów, Janusz Uberna – geodeta).
06 września 2001 roku Beata Uberna    , właścicielka biura, otrzymała licencję zawodową nr 2080 uprawniającą do wykonywania działalności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
                                      
Zgodnie z art. 181 ust. 3 ustawy o gospodarce nieruchomościami Beata Uberna     posiada obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej pośrednika w obrocie nieruchomościami, które co roku jest bezszkodowo kontynuowane na sumę gwarancyjną 200.000 Є (słownie: dwieście tysięcy EURO) na jedno i wszystkie zdarzenia. W październiku 2003 r. BEATA UBERNA uzyskała CERTYFIKAT ukończenia EUROPEJSKIEJ AKADEMII NIERUCHOMOŚCI, gdzie przez szereg miesięcy zdobywała wiedzę niezbędną do pracy na rynku nieruchomości Unii Europejskiej. Sukces uzyskania tego certyfikatu jest tym większy, iż w Polsce jest zaledwie 170 osób, co stanowi 0,8 % profesjonalistów zajmujących się rynkiem nieruchomości, którzy ukończyli EAN. Dzięku czemu, firma skutecznie obsłużyła wielu klientów korporacyjnych z kraju i zagranicy reprezentując jedną stronę transakcji. Na życzenie przedkładamy rekomendacje obsłużonych klientów.
                                                   
Ponadto Pani Beata Uberna     nieustannie dokształca się w dziedzinie obrotu nieruchomościami. W roku 2006 ukończyła prestiżowy kurs CCIM, w zakresie sprzedaży i oceny potencjału nieruchomości komercyjnych.
Dzięki czemu firma CENTRUM OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI jest przygotowana, aby wyjść naprzeciw każdemu zainteresowanemu inwestorowi i na podstawie jego indywidualnych żądań i potrzeb stworzyć osobisty profil inwestycyjny, taki jak np. długotrwałą konserwatywną strategię inwestycyjną czy aktywny portfel o dużej płynności. Inwestorem może zostać zarówno osoba prywatna, jak i korporacja krajowa i zagraniczna. Jesteśmy w stanie zaspokoić wysokie wymagania inwestorów i zapewnić szeroką gamę ofert inwestycyjnych, dla każdego poszukującego, począwszy od nieruchomości komercyjnych generujących dodatnie miesięczne przepływy finansowe, jak i nieruchomości gruntowych generujących korzystny dla inwestora potencjał wzrostu inwestycyjnego, jak i osoby poszukujące nieruchomości do wykorzystania dla własnych celów. Od wielu lat obsługujemy również właściceli nieruchomości służąc im doradztewm i pomocą w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. W listopadzie 2008 r. Beata Uberna     uzyskała licencję zarządcy nieruchomości nr 15858 i firma dodatkowo obsługuje klientóww zakresie zarządzania.
 
Od wielu lat współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, urbanistami.                                                                                                                           
Podstawa współpracy w ramach wymiany ofert to biura nieruchomości zachodniopomorskie oraz firmy w całej Polsce, będące członkami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz ogólnopolskiego systemu wielokrotnej wymiany ofert MLS.
Posiadamy również zawarte umowy z partnerami zagranicznymi, dzięki którym realizujemy korzystne dla naszych Klientów transakcje z inwestorami europejskimi oraz z najdalszych zakątków świata. Profesjonalne przygotowanie kadry naszej firmy umożliwia pełną i szybką obsługę Klientów.

W okresie swojej działalności nasza firma zyskała pozycję jednego z najsolidniejszych i najbardziej profesjonalnych pośredników w obrocie nieruchomościami.
Państwu również proponujemy skorzystanie z naszego doświadczenia i wiedzy.

Pracujemy zgodnie ze złotą zasadą:
"Zrób więcej niż obiecasz"
Beata Uberna    
Licencjonowany Pośrednik w obrocie nieruchomościami

 

WITAMY NA STRONIE BIURA BĘDĄCEGO CZŁONKIEM
OGÓLNOPOLSKIEGO SYSTEMU MLS.
W RANKINGU FIRM MLS ZNAJDUJEMY SIĘ NA CZOŁOWYM MIEJSCU.
W SWOJEJ OFERCIE SYSTEM POSIADA OKOŁO 6000 SPRAWDZONYCH OFERT.
 LICZBA FIRM WSPÓŁPRACUJĄCYCH ZE SOBĄ 500.
Nasze oferty znajdziecie Państwo na ponad 40 portalach.


powrót do katalogu firm
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
1.1291s 7MB