Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz
Czego szukasz? Gdzie?
np. firma transportowa np. lubelskie Zamość Królewska
Kancelaria Notarialna Iwona Bieryło Notariusz
kontakt
o nas
Oferta

Kancelaria Notarialna Iwona Bieryło Notariusz

Notariusz, niejednokrotnie nazywany również rejentem (wywodzi się od słowa regent, czyli uprawniona osoba, sprawująca władzę w imieniu monarchy, gdy ten nie może wykonywać swoich obowiązków) – jest to wyznaczony przez ministra sprawiedliwości. Prawnik notariatu jest upoważniony do sporządzania aktów notarialnych i dokonywania innych czynności notarialnych.

Działania notarialne


Rejent za swoje czynności pobiera taksę notarialną. Wysokość tej opłaty jest ustalana zgodnie z rozporządzeniem ministra. Wielkość opłaty jest uzależniona od typu czynności oraz wartości przedmiotu czynności notarialnej.

Potrzebne do sporządzenia czynności notarialnej dokumenty należy przekazać do kancelarii notarialnej przed umówionym wcześniej terminem dokonania czynności, aby umożliwić szczegółową ich analizę. Wcześniejsza analiza dokumentów zezwoli na bezpieczne i sprawne sporządzenie czynności notarialnej.

Jakie dokumenty trzeba złożyć do notariusza

 


Dokumenty należy dostarczyć w oryginale. Notariusz przeprowadzi analizy ich prawidłowości, oceni również, czy stanowią wystarczającą podstawę sporządzenia czynności. Dzięki dogłębnej analizie przedstawionych dokumentów notariusz może, w myśl art. 80 ustawy Prawo o notariacie, czuwać nad należytym ochroną praw i interesów stron czynności notarialnej.

Jeżeli potrzebujecie Państwo porady notarialnej lub ewentualnie poszukujecie fachowców, którzy przygotują profesjonalnie dokumenty, stworzona przez nas kancelaria sprzyja pomocą.

Notariusz Koszalin 

ul. Zwycięstwa 179
75-608 Koszalin
E-mail: kontakt@rejentkoszalin.pl
Telefon: +48 94 716 45 07
Telefon: +48 662 474 797
https://www.rejentkoszalin.pl
Godziny pracy: pon. - pt. 8:00 - 16:00

 



powrót do katalogu firm
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.6352s 2.22MB