Zobacz nasz fanpage Google+
Tweety na temat @Zachodniopomorz
Czego szukasz? Gdzie?
np. firma transportowa np. lubelskie Zamość Królewska
Galactica
kontakt
o nas
Oferta

Galactica

Galactica jest producentem i dostawcą rozwiązań programistycznych skierowanych do szerokiego grona odbiorców biznesowych. Dostarczamy oprogramowanie budowane w oparciu o najnowsze technologie programistyczne oraz wieloletnie doświadczenie.

Misją Galactica jest tworzenie wysokiej jakości produktów i usług związanych z oprogramowaniem, dostarczanie ich klientom, świadczenie usług wdrożeniowych i serwisowych.

Nasze produkty lokujemy w obszarze rozwiązań intra/internetowych wspomagających dowolne procesy realizowane w środowisku rozproszonym. Oprócz walorów funkcjonalnych i niezawodności naszego oprogramowania, ogromną wagę przykładamy do kontaktu z klientem. Od początku naszej działalności nasi klienci doceniają miłą i fachową obsługę, nie tylko w okresie wdrożenia systemów, ale także w trakcie jego eksploatacji.

Strategia
Strategia Galactica opiera się na optymalizacji wykorzystania zasobów firmy oraz nieustannym wdrażaniu nowych rozwiązań programistycznych. Technologia jest naszą najmocniejszą stroną, ponieważ dzięki niej nieustannie rozwijamy nasze oprogramowanie. Dzięki technologii i opracowanym rozwiązaniom tworzymy szybciej, bardziej niezawodnie i co najważniejsze coraz taniej.

Rozwój i innowacje
Bez wątpienia jesteśmy firmą, która wnosi na rynek rozwiązania innowacyjne, proponując oprogramowanie o nietuzinkowej funkcjonalności i architekturze. Wielokrotnie stworzone przez nas oprogramowanie uczestniczyło w konkursach dla niezależnych producentów oprogramowania, osiągając liczne sukcesy. Tworzymy nowe elementy naszych systemów, wdrażamy nowe technologie, opracowujemy nowe koncepcje i modele systemów. Integrujemy rozwiązania i wdrażamy. Nieustannie kreujemy nowe produkty. Potrzeba tworzenia w naszym zespole jest jednym z głównych naszych atutów, dlatego każdego roku na liście naszych produktów pojawiają się nowe pozycje zarówno rozwiązań tzw. seryjnych jak i dedykowanych.powrót do katalogu firm
Strona główna     |     O nas     |     Kariera     |     Kontakt     |     Regulamin     |     Nota prawna
Copyright © 2012 notka24.pl
Wykonanie i utrzymanie N-SOFT
0.0453s 1.21MB